The championship provides for eight regional sites hosting six teams. All regionals are double-elimination tournaments and will be played May 15-18. Regional champions will advance to the double-elimination championship finals May 23-30 at the USA Baseball National Training Complex in Cary, North Carolina. The finals will be hosted by Mount Olive and the town of Cary, North Carolina. Check back often for results.

Final Site Brackets: Interactive
Regional Brackets: Printable

All brackets/schedules if four teams remain after Game 6
* Indicates games to be played if necessary

ATLANTIC REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Mercyhurst Watch/Live Stats
1 May 14, 3:30 p.m. No. 1 Mercyhurst (35-8) vs. No. 6 West Virginia State (34-15) Mercyhurst, 3-1
2 May 14, Noon No. 2 Millersville (42-9) vs. No. 5 West Chester (26-13) West Chester, 5-0
3 May 14, 7 p.m. No. 3 Seton Hill (42-11) vs. No. 4 Winston Salem (40-13) Winston Salem, 5-2
4 May 15, Noon No. 6 West Virginia State (34-16) vs. No. 2 Millersville (42-10) Millersville, 4-1
5 May 15, 3:30 p.m. No. 1 Mercyhurst (36-8) vs. No. 3 Seton Hill (42-12) Seton Hill, 8-1
6 May 15, 7 p.m. No. 5 West Chester (27-13) vs. No. 4 Winston Salem (41-13) Winston Salem, 9-4
7 May 16, Noon No. 1 Mercyhurst (43-12) vs. No. 5 West Chester (27-14) Mercyhurst, 6-4 (11)
8 May 16, 3:30 p.m. No. 2 Millersville (43-10) vs. No. 3 Seton Hill (43-12) Millersville, 6-3 (13)
9 May 16, 7 p.m. No. 1 Mercyhurst (44-12) vs. No. 4 Winston Salem (42-13) Mercyhurst, 2-1
10 May 17, Noon No. 2 Millersville (44-10) vs. No. 4 Winston Salem (42-14) Millersville, 6-5
11 May 17, 3:30 p.m.  No. 1 Mercyhurst (45-12) vs. No. 2 Millersville (45-10) Mercyhurst, 2-0
CENTRAL REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: St. Cloud State Watch/Live Stats
1 May 15, 11 a.m. No. 1 St. Cloud State (50-3) vs. No. 6 Henderson State (27-19) Henderson St., 10-4
2 May 15, 11 a.m. No. 2 Minn. St.-Mankato (41-7) vs. No. 5 Mo. Southern St. (40-12) MSU-Mankato, 3-1
3 May 15, 2 p.m. No. 3 Emporia State (39-14) vs. No. 4 Southern Arkansas (39-16) So. Arkansas, 9-2
4 May 15, 3 p.m. No. 1 St. Cloud State (50-4) vs. No. 5 Missouri Southern State (40-13) St. Cloud St., 2-0
5 May 15, 5:30 p.m. No. 6 Henderson State (28-19) vs. No. 3 Emporia State (39-15) Henderson St., 4-2
6 May 15, 8:30 p.m. No. 2 Minn. St.-Mankato (42-7) vs. No. 4 Southern Arkansas (40-16) MSU-Mankato, 7-2
7 May 16, Noon No. 6 Henderson State (29-19) vs. No. 2 Minn. St.-Mankato (43-7) Henderson St., 9-6
8 May 16, 1 p.m. No. 1 St. Cloud State (51-4) vs. No. 4 Southern Arkansas  (40-17) St. Cloud St., 4-0
9 May 16, 5 p.m. No. 1 St. Cloud State (52-4) vs. No. 2 Minn. St.-Mankato (43-8) St. Cloud St., 5-4
10 May 17, 1 p.m. No. 6 Henderson State (30-19) vs. No. 1 St. Cloud State (53-4) Henderson St., 8-7
EAST REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Franklin Pierce Watch/Live Stats
1 May 14, 11 a.m. No. 1 Franklin Pierce (46-2) vs. No. 6 St. Thomas Aquinas (27-17-1) STA, 3-0
2 May 14, 3 p.m. No. 2 Stonehill (33-13-1) vs. No. 5 Dowling (27-15) Stonehill, 5-2
3 May 14, 7 p.m. No. 3 Southern N.H. (30-12) vs. No. 4 Wilmington (Del.) (33-12) Wilmington, 3-2
4 May 15, 11 a.m. No. 1 Franklin Pierce (46-3) vs. No. 5 Dowling (27-16) Franklin Pierce, 1-0
5 May 15, 3 p.m. No. 6 St. Thomas Aquinas (28-17-1) vs. No. 3 Southern N.H. (30-13) Southern N.H., 6-3
6 May 15, 7 p.m. No. 2 Stonehill (34-13-1) vs. No. 4 Wilmington (Del.) (34-12) Wilmington, 4-3
7 May 16, 3 p.m. No. 2 Stonehill (34-14-1) vs. No. 6 St. Thomas Aquinas (28-18-1) STA, 8-0
8 May 16, 6:30 p.m. No. 1 Franklin Pierce (47-3) vs. No. 3 Southern N.H. (31-13) Franklin Pierce, 8-2
9 May 16, 10 p.m. No. 6 St. Thomas Aquinas (29-18-1) vs. No. 4 Wilmington (Del.) (35-12) STA, 7-3
10 May 17, 1 p.m. No. 1 Franklin Pierce (48-3) vs. No. 4 Wilmington (Del.) (35-13) Wilmington, 5-3
11 May 17, 5 p.m. No. 4 Wilimington (36-13) vs. No. 6 St. Thomas Aquinas (30-18-1) Wilmington, 11-9
MIDWEST REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Quincy Watch/Live Stats
1 May 14, 4 p.m. No. 1 Quincy (39-15) vs. No. 6 Ashland (36-17) Quincy, 6-5 (10)
2 May 14, Noon No. 2 Grand Valley State (34-16) vs. No. 5 Drury (31-22-1) Drury, 9-4
3 May 14, 8 p.m. No. 3 William Jewell (37-17) vs. No. 4 Truman (31-20) Truman, 6-0
4 May 15, Noon No. 6 Ashland (36-18) vs. No. 2 Grand Valley State (34-17) Ashland, 4-1
5 May 15, 4 p.m. No. 1 Quincy (40-15) vs. No. 3 William Jewell (37-18) William Jewell, 5-3
6 May 15, 8 p.m. No. 5 Drury (32-22-1) vs. No. 4 Truman (32-30) Truman, 9-5
7 May 16, Noon No. 1 Quincy (40-16) vs. No. 5 Drury (32-23-1) Drury, 4-1
7 May 16, 5 p.m. No. 6 Ashland (38-18) vs. No. 3 William Jewell (38-18) Ashland, 5-3
8 May 16, 8 p.m. No. 4 Truman (33-30) vs. No. 5 Drury (32-23-1) Truman, 5-3
9 May 17, 1 p.m. No. 6 Ashland (39-18) vs. No. 4 Truman (34-30) Truman, 6-3
SOUTH REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: West Alabama Watch/Live Stats
1 May 14, 4 p.m. No. 1 West Alabama (41-9) vs. No. 6 Albany State (20-32) W. Alabama, 11-5
2 May 14, Noon No. 2 Nova Southeastern (38-11) vs. No. 5 Lynn (34-13-1) Nova Southeastern, 8-1
3 May 14, 8 p.m. No. 3 Tampa (35-13) vs. No. 4 Florida Tech (36-11) Tampa, 12-6
4 May 15, Noon No. 6 Albany State (20-33) vs. No. 5 Lynn (34-14-1) Lynn, 16-4
5 May 15, 4 p.m. No. 1 West Alabama (42-9) vs. No. 4 Florida Tech (36-12) Florida Tech, 5-1
6 May 16, 11:30 a.m. No. 2 Nova Southeastern (39-11) vs. No. 3 Tampa (36-13) Tampa, 8-1
7 May 16, 3 p.m. No. 1 West Alabama (42-10) vs. No. 2 Nova Southeastern (39-12) W. Alabama, 2-0
8 May 16, 6:30 p.m. No. 5 Lynn (35-14-1) vs. No. 4 Florida Tech (37-12) Florida Tech, 8-5
9 May 16, 10 p.m. No. 3 Tampa (37-13) vs. No.1 West Alabama (43-10) Tampa, 13-9
10 May 17, 1 p.m. No. 4 Florida Tech (38-12) vs. No. 3 Tampa (38-13) Tampa, 5-4 (10)
SOUTHEAST REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Catawba Watch/Live Stats
1 May 14, 7 p.m. No. 1 Catawba (40-13) vs. No. 6 North Greenville (27-23) Catawba, 4-3
2 May 14, 3 p.m. No. 2 Mount Olive (37-14) vs. No. 5 Wingate (32-34) Mt. Olive, 5-1
3 May 14, 11 a.m. No. 3 North Georgia (35-15) vs. No. 4 Georgia College (33-17) North Georgia, 10-3
4 May 15, 11 a.m. No. 6 North Greenville (27-24) vs. No. 5 Wingate (32-35) Wingate, 2-0
5 May 15, 3 p.m. No. 1 Catawba (41-13) vs. No. 4 Georgia College (33-18) Catawba, 9-2
6 May 15, 7 p.m. No. 2 Mount Olive (36-14) vs. No. 3 North Georgia (36-15) Mt. Olive, 5-1
7 May 16, 11 a.m. No. 1 Catawba (42-13) vs. No. 2 Mount Olive (37-14) Catawba, 7-6
8 May 16, 3 p.m. No. 5 Wingate (33-35) vs. No. 3 North Georgia (36-16) North Georgia, 3-2
9 May 16, 7 p.m. No. 3 North Georgia (37-16) vs. No. 2 Mount Olive (37-15) North Georgia, 6-5
10 May 17, 1 p.m. No. 1 Catawba (43-13) vs. No. 3 North Georgia (38-16) Catawba, 1-0
SOUTH CENTRAL REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Colorado Mesa Watch/Live Stats
1 May 14, 8 p.m. No. 1 Colorado Mesa (46-7) vs. No. 6 St. Mary's (Texas) (38-14) St. Mary's (Texas) 6-5
2 May 14, 4:30 p.m. No. 2 St. Edward's (40-11) vs. No. 5 West Texas A&M (35-18) WTAM, 5-0
3 May 14, 1 p.m. No. 3 Angelo State (37-15) vs. No. 4 Colorado State-Pueblo (39-14) CSU-Pueblo, 9-8
4 May 15, 1 p.m. No. 1 Colorado Mesa (46-8) vs. No. 2 St. Edward's (40-12) Colorado Mesa, 8-6
5 May 15, 4:30 p.m. No. 6 St. Mary's (Texas) (39-14) vs. No. 3 Angelo State (37-16) Angelo State, 5-2
6 May 15, 11:30 p.m. No. 5 West Texas A&M (36-18) vs. No. 4 Colo. St.-Pueblo (40-14) CSU-Pueblo, 5-2
7 May 16, 1 p.m. No. 6 St. Mary's (Texas) (39-15) vs. No. 5 West Texas A&M (36-19) St. Mary's, 3-2
8 May 16, 4:30 p.m. No. 1 Colorado Mesa (47-8) vs. No. 3 Angelo State (38-16) Angelo State, 8-6
9 May 16, 8 p.m. No. 4 Colorado State-Pueblo vs. No. 6 St. Mary's (Texas) (40-15) St. Mary's, 6-0
10 May 17 1 p.m. No. 3 Angelo State (39-16) vs. No. 4 Colorado State-Pueblo (41-15) Angelo State, 15-7
11 May 17, 4 p.m. No. 3 Angelo State (40-16) vs. No. 6 St. Mary's (Texas) (41-15) Angelo State, 5-2
WEST REGION
GAME DATE/TIME (ET) MATCHUP RESULT
Host: Cal Poly Pomona Watch/Live Stats
1 May 15, 7 a.m. No. 1 Cal Poly Pomona (39-14) vs. No. 4 Point Loma Nazarene (33-16) Cal Poly Pomona, 12-0
2 May 14, 6 p.m. No. 2 Azusa Pacific (32-18) vs. No. 5 UC San Diego (33-19) Azusa Pacific, 17-11
3 May 14, 2 p.m. No. 3 California Baptist (30-20) vs. No. 4 Dixie State (31-17) Cal Baptist, 2-1
4 May 15, 2 p.m. No. 4 Point Loma Nazarene (33-17) vs. No. 5 UC San Diego (33-20) UC San Diego, 7-5
5 May 15, 6 p.m. No. 1 Cal Poly Pomona (40-14) vs. No. 4 Dixie State (31-18) Dixie State, 2-1
6 May 15, 11:30 p.m. No. 2 Azusa Pacific (33-18) vs. No. 3 California Baptist (31-20) Azusa Pacific, 14-5
7 May 16, 2 p.m. No. 1 Cal Poly Pomona (40-15) vs. No 3 California Baptist (31-21) Cal Poly Pomona, 6-4
8 May 16, 6 p.m. No. 5 UC San Diego (34-20) vs. No. 4 Dixie State (32-18) UC San Diego, 7-0
9 May 16, 10 p.m.  No. 1 Cal Poly Pomona (41-15) vs. No. 2 Azusa Pacific (34-18) Cal Poly Pomona, 6-2
10 May 18, 2 p.m. No. 5 UC San Diego (35-20) vs. No. 2 Azusa Pacific (34-19) UC San Diego, 5-3
11 May 18, 6 p.m. No. 5 UC San Diego (36-20) vs. No. 1 Cal Poly Pomona (42-15) Cal Poly Pomona, 7-4