SUNDAY, MARCH 8

Memphis at Cincinnati
Noon | CBS
Announcers: Andrew Catalon, Steve Lappas

Winthrop at Coastal Carolina
Big South Championship Game
12:30 p.m. | ESPN2
Announcers: Roy Philpott, Paul Biancardi

Stony Brook at Vermont
America East Semifinals
1 p.m. | ESPN3
Announcers: Chris Villani, Steve Donahue

Penn State at Minnesota
1 p.m. | Big Ten Network
Announcers: Wayne Randazzo, Shon Morris

New Hampshire at Albany
America East Semifinals
2 p.m. | ESPN3
Announcers: Ed Cohen, Frank Sullivan

Illinois State vs. No. 11 UNI (at St. Louis)
MVC Championship Game
2 p.m. | CBS
Announcers: Verne Lundquist, Jim Spanarkel, Allie LaForce

Lafayette at Bucknell
Patriot League Semifinals
2 p.m. | CBS Sports Network
Announcers: Jason Knapp, Chris Spatola

South Carolina-Upstate at North Florida
Atlantic Sun Championship Game
2:30 p.m. | ESPN2
Announcers: Tom Hart, Mo Cassara

Hofstra vs. William & Mary (at Baltimore)
CAA Semifinals
2:30 p.m. | NBC Sports Network
Announcers: Mike Corey, Ron Thompson

Tulsa at No. 22 SMU
3 p.m. | ESPNU
Announcers: Jason Benetti, Tim Welsh

East Carolina at Houston
4 p.m. | ESPN News
Announcers:

American at Colgate
Patriot League Semifinals
4 p.m. | CBS Sports Network
Announcers: Dave Ryan, Steve Wolf

No. 6 Wisconsin at No. 23 Ohio State
4:30 p.m. | CBS
Announcers: Jim Nantz, Bill Raftery, Tracy Wolfson

Iona vs. Monmouth (at Albany, N.Y.)
MAAC Semifinals
4:30 p.m. | ESPN3
Announcers: Doug Sherman, Rob Kennedy

Northeastern vs. UNC Wilmington (at Baltimore)
CAA Semifinals
5 p.m. | NBC Sports Network
Announcers: Mike Corey, Ron Thompson

Western Carolina vs. Wofford (at Asheville, N.C.)
SoCon Semifinals
6 p.m. | ESPN3
Announcers: Darren Goldwater, Dean Keener, Robin Mueller

IPFW vs. South Dakota (at Sioux Falls, S.D.)
Summit League Quarterfinals

7 p.m. | ESPN3
Announcers: Greg Stemen, Jay Elsen

Manhattan vs. St. Peter's (at Albany, N.Y.)
MAAC Semifinals
7 p.m. | ESPN3
Announcers: Doug Sherman, Rob Kennedy

No. 10 Maryland at Nebraska
7:30 p.m. | Big Ten Network
Announcers: Kevin Kugler, Stephen Bardo

Furman vs. Mercer (at Asheville, N.C.)
SoCon Semifinals
8:30 p.m. | ESPN3
Announcers: Darren Goldwater, Dean Keener, Robin Mueller

IUPUI vs. Oral Roberts (at Sioux Falls, S.D.)
Summit League Quarterfinals

9:30 p.m. | ESPN3
Announcers: Greg Stemen, Jay Elsen