Championship Brackets:

Division II Women's Tennis Team Championships -- Regional Round
Region/Match Matchup Winner, Score
Atlantic 1    
1 California (Pa.) (19-7) vs. West Liberty (9-9) California (Pa.), 6-0
2 Charleston (W.Va.) (22-6) vs. Mercyhurst (17-5) Mercyhurst, 5-3
3 California (Pa.) (20-7) vs. Mercyhurst (18-5) California (Pa.), 6-0
Atlantic 2    
1 Indiana (Pa.) (19-6) vs. Winston-Salem (27-1) Indiana (Pa.), 5-0
2 West Virginia State (19-8) vs. Slippery Rock (14-6) Slippery Rock, 5-0
3 Indiana (Pa.) (20-6) vs. Slippery Rock (15-6) Indiana (Pa.), 5-4
Central 1    
1 Augustana (S.D.) (21-2) vs. Nebraska-Kearney (15-7) Augustana (S.D.), 5-2
Central 2    
1 Winona State  (17-8) vs. Mesa State  (20-8) Mesa State, 5-0
East 1    
1 Stonehill (18-3) vs. Goldey-Beacom (12-5) Stonehill, 5-0
2 Queens (N.Y.) (18-1) vs. Stonehill (19-3) Queens (N.Y.), 5-1
East 2    
1 Concordia (N.Y.) (15-2) vs. Holy Family (11-6) Condordia (N.Y.), 5-0
2 Adelphi (17-4) vs. Southern New Hampshire (17-2) Southern New Hampshire, 5-0
3 Concordia (N.Y.) (16-2) vs. Southern New Hampshire (18-2) Concordia (N.Y.), 5-1
Midwest 1    
1 Ferris State (19-4) vs. Wayne State (Mich.) (15-7) Ferris State, 5-2
2 Grand Valley State (30-0) vs. Ferris State (20-4) Grand Valley State, 5-3
Midwest 2    
1 Drury (12-10) vs. Northwood (Mich.) (16-4) Drury, 5-1
South 1    
1 Barry (19-1) vs. Clark Atlanta (20-8) Barry, 5-0
2 West Florida (20-10) vs. Florida Southern (17-6) West Florida, 5-2
3 Barry (20-1) vs. West Florida (21-10) Barry, 5-1
South 2    
1 Lynn (23-2) vs. North Alabama  (17-5) Lynn, 5-0
2 Florida Tech (19-8) vs. Rollins (19-6) Rollins, 5-1
3 Lynn (24-2) vs. Rollins (20-6) Lynn, 5-0
South Central 1    
1 Tarleton State (7-9) vs. Southwest Baptist (10-9) Tarleton State, 5-3
2 Abilene Christian (21-7) vs. Tarleton State (8-9) Abilene Christian, 5-1
South Central 2    
1 Cameron (13-7) vs. Midwestern St. (17-8) Cameron, 5-3
Southeast 1    
1 Armstrong Atlantic (24-2) vs. Erskine (16-4) Armstrong Atlantic, 5-0
2 Flagler (11-6) vs. Georgia College (17-7) Flagler, 5-3
3 Armstrong Atlantic (25-2) vs. Flagler (12-6) Armstrong Atlantic, 5-1
Southeast 2    
1 Columbus State (16-5) vs. Augusta State  (13-11) Columbus State, 5-1
2 Wingate (21-1) vs. Clayton State  (15-7) Clayton State, 5-1
3 Columbus State (14-11) vs. Clayton State (16-7) Clayton State, 5-2
West 1 No matches BYU-Hawaii (27-0)
West 2 Hawaii Pacific (17-5) vs. Grand Canyon (16-4) Hawaii Pacific, 5-0

Note: The winner of the last match listed in each region advances to the site of the final 16 in Almonte Springs, Fla. There was only one team in the West 1 region, automatically advancing BYU-Hawaii to the final 16.